Hizmetlerimiz

Bölme Duvar

Bölme Duvar

_

Bölme Duvar Sistemleri uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Bölme duvarlar,oluşturulan metal konstrüksiyon üzerine Flex,Yangına Dayanıklı, Suya Dayanıklı, Su ve Yangına Dayanıklı, Herkül, Herform Alçıpanların veya Fireboard’un vidalanması ile oluşur. Derz dolgu işlemleri ile eksiz ve pürüzsüz yüzeyler elde edilir. Knauf Bölme Duvarlar yüksek derecede yangına dayanım, ses ve ısı yalıtımı sağlayan mükemmel sistemlerdir. Montajı temiz ve kolaydır. Knauf Bölme Duvarlar üzerine boya, duvar kağıdı, karo, fayans vb. uygulamalar yapılabilmekte, elektrik, su, atık su vb. tesisatlar da kolayca gizlenebilmektedir.

Led Havuzu

Led Havuzu

_

Standart asma tavan sistemleri başta olmak üzere tüm metal, taşyünü ve ahşap asma tavan sistemlerine entegre olabilecek olarak tasarlanmıştır. LED aydınlatmanın asma tavan plakalarına entegrasyonu ile asma tavan ve aydınlatma çözümleri bir bütünlük oluşturur. Böylelikle mimari projelerde yenilikçi ve estetik çözümler sunar. Mekanlarda derinlik ve görselliği arttırır.

Asma Tavan

Asma Tavan Sistemleri

_

Asma Tavan mevcut ta bulunan ana tavanın altına bir tavan daha yapılarak uygulanan tavandır. Asma tavan günümüzde dekoratif, farklı, göze daha fazla hoş gelen bir görünüm sağlamak için alçıpan, taş yünü, metal tavan, sunta, gibi malzemelerden yapılır. Ayrıca tavandan gecen havalandırma borularını, tesisat kabloları gibi görüntü kirliliğini kaybetmek için de yapılır. Asma tavan ısı yalıtım sistemi olarak da yapılabilir ısı bakımından tasarruf sağlayabilmektedir. Isı tasarrufu için Asma tavanın içine döşenen izocam, taşyünü, strafor gibi destek malzemelerle ısı yalıtım içinde kullanılabilir.

Laminat Parke

Laminat Parke

_

Laminat parke neredeyse bütün zeminlerin üzerine döşenebilir. Ancak yinede döşeme yapılacak olan alanın şu anda üzerinde bulunduğu döşeme ve o döşemenin durumu önemlidir. Eğer şu an zemininizin üzerindeki döşemeniz düz ve prüzsüz değilse laminat döşeme işleminden önce küçük ön işlemler uygulanabilir. Böyle bir durumun olup olmaması döşeme fiyatlarının belirlenmesinde rol oynayabilir.

evedolap.com, İzmir’de laminat parke döşeme işinde sizlere en uygun fiyatları sunar.

Banyo

Banyo Tadilatı

_

Banyo tadilatında alanın büyüklüğüne ve şekline göre küvet, duş teknesi, duşakabin, lavabo ve wc yerleşimi en kolay kullanım ve en estetik görünüme göre yerleştirilir. Banyonuzun projelendirmesi 2 boyutlu olarak yapılır. İhtiyaca göre bazen de 3 boyutlu olarak banyonuzun 3d çizimleri ve projesi hazırlanır. Kullanılacak malzemeye göre banyo tadilatı maliyeti çıkarılır ve fiyatlandırma yapılır. Dilerseniz banyo tasarımlarınızda sadece işçilik maliyeti de hesaplanır ve malzeme tamamen size bırakılır ya da dilerseniz biz banyoda kullanılacak seramik ve fayans çeşitleri de kullanıcının tercihleri ve zevkine göre belirleyebiliriz.

Mutfak

Mutfak Tadilatı

_

Mutfak tadilatı ve mutfak dizaynı yapılırken mutfağınızdaki en uygun kullanım göz önünde bulundurularak mutfak modelleri tasarlanır. Mutfaktaki buzdolabı ocak ve eviye yerleşimi en rahat şekilde çalışılabilecek şekilde özel mutfak tasarımları yapılır. Bu yerleşimlerin yanında mutfağın estetik bir görünümünün olması göz önünde bulundurulur.

Sorunuz mu Var?

Bizi Arayın: +90 542 376 03 73

WhatsApp chat